fbpx

Pięć pomysłów na świąteczny prezent dla niej

Kobiety są nieodgadnione! Kupić swojej dziewczynie, żonie, siostrze czy matce unikalny prezent to wyzwanie dla prawdziwego mężczyzny. Abyście nie musieli tracić czasu, przygotowaliśmy dla was mały poradnik. Naszych pięć pomysłów na prezent na piątkę!

Perfumy

Poznasz kobietę po zapachu. Każda kobieta, niezależnie od wieku, lubi ładnie pachnieć. Oczywiście wybierając perfumy czy wodę toaletową dla kobiety trzeba brać pod uwagę jej wiek – dla nastolatki nie będzie pasował stonowany, słodki zapach, ale już ostry, pełen namiętności zapach to też nie jest dobry wybór dla poważnej damy. Perfumy to idealny prezent, ale tylko dla kobiety, którą już trochę znamy!

Książka kulinarna

Moda na gotowanie trwa w najlepsze. Książki kulinarne wydają celebryci, blogerzy, aktorzy i … kucharze. Gotować chce każdy, ale nie wszyscy mają ku temu wrodzony talent i fantazję. Dlatego powstały książki kulinarne, które pomagają nawet z najprostszych składników stworzyć kulinarne dzieła.  Korzyść jest także dla faceta – jeżeli masz ochotę na nowości w kuchni, nie ma subtelniejszego sposobu aby powiedzieć o tym swojej kobiecie.

Bilety do kina

Wyjścia z przyjaciółką do kina, na kolację i na ploty to ważny rytuał dla każdej kobiety. Podwójne zaproszenie do kina kobieta może wykorzystać też na wyjście z Tobą. Poza tym takie zaproszenie jest czasowe i każda kobieta może wybrać taki film i termin, który jej pasuje. Większość sieci kinowych oferuje takie karnety.

Naszyjnik i biżuteria

Unikatowy, ładny naszyjnik to kolejny praktyczny prezent, który ucieszy kobietę. To również propozycja dla mężczyzn, którzy trochę znają obdarowaną kobietę (lub jej szafę). Naszyjnik lub inny element biżuterii dobieramy zawsze do stroju, który już ma.  Znając tę zasadę (a nie sugerując się wyłącznie własnym gustem) możemy kupić coś naprawdę co będzie praktyczne i ładne, a to podstawowa udanego prezentu.

Zestaw soli do kąpieli

Kąpiel w solach i olejkach to jedna z ulubionych form relaksu dla kobiet. Kąpiel w specjalnych mineralnych solach pozwala nie tylko się odprężyć, ale również obniża poziom hormonu stresu. Jest wiele specjalistycznych sklepów z takimi specyfikami, gdzie można dokładnie wypytać o właściwości takich soli, mydeł czy olejków.

image sources

  • świąeta prezent dla niej: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *