fbpx
czwartek, 19 maja, 2022
  • Usługi remontowe: Łazienka Kuchnia Poddasze
Strona głównaMĘŻCZYZNA5 prezentów na urodziny dla niej

5 prezentów na urodziny dla niej

-

Nie jest łatwo wybrać ciekawy i praktyczny prezent na urodziny. Problem zaczyna się wtedy, gdy zostaliśmy zaproszeni na imprezę urodzinową, ale dobrze tej osoby nie znamy. Choć o czasem najtrudniej jest wybrać prezent dla żony, siostry czy mamy. Jednak nawet mając mały budżet przy odrobinie chęci można znaleźć świetny prezent urodzinowy.

Kwiaty w prezencie

Co kupić żonie na urodziny? Kwiaty. Co kupić mamie? Kwiaty. Wydawać by się mogło, że każda kobieta ucieszy się z kwiatów, ale to nie prawda. Po pierwsze na kwiaty cięte można mieć alergię. Warto się upewnić, że osoba obdarowywana takiej nie ma.

Po drugie na kwiaty w doniczkach też można mieć alergię, choć jest to alergia na grzyby w ziemi. W obu tych wypadkach kwiaty nie będą najlepszym wyborem.

Prezent dla kobiety na urodziny powinien być konkretny, a bukiet kwiatów może być tylko dodatkiem. Chyba, że to ogromny bukiet ze 100 róż w ozdobnym pudełku. Wtedy może będzie zaakceptowany. Jednak w naszej kulturze bukiety są traktowane jako miły dodatek do prezentu, a nie prezent na urodziny sam w sobie.

Karty podarunkowe do ulubionego sklepu

Kiedy zupełnie nie wiemy co kupić danej osobie na urodziny wybierzmy opcję bonu podarunkowego. Może to być kupon do ulubionej drogerii, perfumerii, sklepu odzieżowego czy z bielizną.

Perfumy i kosmetyki

Bardzo często prezent dla kobiety, to perfumy lub zestaw kosmetyków. Niestety równie często jest to pomysł chybiony. Chyba, że doskonale wiemy jakich perfum używa lub jakie chciałaby kupić. Wtedy mamy sto procent pewności, że podarunek będzie udany.

Perfumy, to bardzo specyficzny produkt i nawet jeśli ładnie pachną w sklepie na testerze, to na skórze będą miały inną woń. Tak naprawdę każda osoba używając jednych perfum może pachnieć inaczej.

Natomiast jeśli chodzi o kosmetyki, to wybór mamy spory. Można znaleźć zestawy kosmetyków dla konkretnego typu cery, czy ładnie zapakowane zestawy kąpielowe.

Jednak tu wracamy do punktu wyjścia: alergie i preferencje. W kosmetykach też jest wiele substancji, które mogą uczulać, a poza tym nie każda kobieta lubi absolutnie wszystkie podarowane kosmetyki. Jeśli chcemy zrobić taki prezent warto wiedzieć czego używa lub co ma na liście zakupów.

Oryginalny pomysł na prezent

Idealny prezent dla niej będzie trudny do znalezienia, chyba że dostaniemy wskazówki. Warto pomyśleć też o wycieczkach choćby jednodniowych. Wspólny wyjazd do parku rozrywki na cały dzień, spacer po plaży czy nawet spanie w namiotach nad jeziorem może być świetnym prezentem. Nie zawsze liczą się prezenty materialne, czasem lepszym pomysłem będzie spędzony razem czas.

Natasza Miszczuk
Copywriter z wyboru, ekonomista z wykształcenia. Autorka dwóch blogów – jakdojadedo.info i nokosmetykach.pl. Amatorka spędzania czasu w pociągach donikąd i zwiedzania zza szyby. Zapalona fanka sportów motocyklowych i zimowych. O najnowszych kosmetykach wie wszystko, a finanse, które trzeba na nie wydać, nie mają dla niej tajemnic.
- Advertisment -

Przeczytaj róznież

Jak przygotować auto, aby przeszło przegląd techniczny?

Choć przegląd techniczny jest w Polsce obowiązkowy, to wciąż wielu kierowców wybiera się na kontrolę niechętnie. Dlaczego tak się dzieje? Po prostu po polskich...

Co to Digital fashion i dlaczego jest tak popularny na Instagramie?

Kupowanie nowych ubrań sprawia nam przyjemność. Może jednak być też problematyczne. Zwłaszcza gdy nasze wymiary są osadzone pomiędzy klasycznymi rozmiarami ubrań, które dostaniemy w...

Co to NFT? Czy to przyszłość świata czy chwilowy trend?

Niewymienny token, czyli Not-Fungible Token (NFT) to unikalna wartość cyfrowa, która obecnie podbija świat. Wszystko, co ma wymiar cyfrowy, spotyka się z dużym zainteresowaniem....

Podwyższone grządki w angielskim stylu – dlaczego warto je mieć w ogrodzie?

Lead: Podwyższone grządki (ang. raised bed) to częsty element ogrodów angielskich. Znane były i szeroko stosowane również w Polsce, jednak z czasem zostały zapomniane....

Co zamiast trawnika w ogrodzie?

Kiedy zakładamy ogród, dość często decydujemy się na pokrycie większych, otwartych przestrzeni trawą. Piękny i zadbany trawnik to oczywiście ozdoba ogrodu, jednak utrzymanie doskonałego...

Ogród w stylu zen – uporządkowany, piękny i łatwy w utrzymaniu

Na temat ogrodów w stylu zen można znaleźć wiele sprzecznych opinii – jedni twierdzą, że trudno go utrzymać, inni –wręcz przeciwnie. Jak to jest...