Top 7 aut dla kobiety

Chyba już nikt nie wierzy w mit, że kobiety są z natury złymi kierowcami. Panie radzą sobie często za kółkiem bardzo dobrze, często przewyższając umiejętnościami wielu mężczyzn. Niemniej, kobiety mają również swoje gusta i byle jakie auto ich nie zadowoli. Jaki samochód może spodobać się nowoczesnej kobiecie? Nasz subiektywny wybór:

Alfa Romeo Giulietta doskonała dla kobiety

Połączenie siły, oryginalności i piękna. Mocny silnik i niezawodność i doskonale zaprojektowane wnętrze. Idealny wybór dla eleganckiej damy, która lubi dobry gust, ale nie lubi… odwiedzin u mechanika.

Klasyczne Audi A3

„Piękna, zwinna i nie awaryjna” – tak opisują na forum te auto kierowcy. Czy każda kobieta kobieta nie marzy, aby jej auto było właśnie takie? Dobry silnik, pojemny bagażnik, wykończenie spod igły – spodoba się każdej, doceni ten wybór mężczyzna.

BMW 5

Idealne dla każdej businesswoman i nie tylko. Potężna, ale łatwe w obsłudze auto jest synonimem prestiżu i bezpieczeństwa.

Ford Focus Kombi

Nadaje się do pracy, na wakacje, na zakupy. Samochód jest pojemny i łatwy w prowadzeniu. Nie jest to drogie rozwiązanie, a daje poczucie dobrej inwestycji. Dobry wybór do miasta! Podsumowując – dobry samochód za niewielkie pieniądze.

Hyundai ix35

Staranny montaż, precyzyjne wykończenia, ujmujące szczegóły w dużej kabinie. Wszystko to sprawia, że miłośniczki dobrego smaku i dizajnu na najwyższym poziomie wybiorą te auto.

Renault Laguna.

Laguna od zawsze była nazywana damskim autem i ta ocenia nie może dziwić. Samochód prowadzi się bardzo przyjemnie i ma interesujące wykończenia. Francuski producent zadbał o drobne szczegóły. Co ważne, nie zrobił tego kosztem mechaniki i układu elektronicznego. Samochód jest naprawdę godny polecenia każdej kobiecie. Nie kosztuje wiele, więc może sobie pozwolić na niego każda z was.

MINI Cooper

Na koniec absolutne marzenie każdej kobiety, czyli MINI Cooper. Szczyt dizajnu i elegancji. Nie spotkałem kobiety-kierowcy, która w ostateczności nie marzyłaby właśnie o MINI. No chyba, że żyje na odludziu…

Źródło zdjęcia

  • aauto dla kobiety: pixabay.com