fbpx

Top 7 aut dla kobiety

Chyba już nikt nie wierzy w mit, że kobiety są z natury złymi kierowcami. Panie radzą sobie często za kółkiem bardzo dobrze, często przewyższając umiejętnościami wielu mężczyzn. Niemniej, kobiety mają również swoje gusta i byle jakie auto ich nie zadowoli. Jaki samochód może spodobać się nowoczesnej kobiecie? Nasz subiektywny wybór:

  1. Alfa Romeo Giulietta. Połączenie siły, oryginalności i piękna. Mocny silnik i niezawodność i doskonale zaprojektowane wnętrze. Idealny wybór dla eleganckiej damy, która lubi dobry gust, ale nie lubi… odwiedzin u mechanika.
  2. Klasyczne Audi A3. „Piękna, zwinna i nie awaryjna” – tak opisują na forum te auto kierowcy. Czy każda kobieta kobieta nie marzy, aby jej auto było właśnie takie? Dobry silnik, pojemny bagażnik, wykończenie spod igły – spodoba się każdej, doceni ten wybór mężczyzna.
  3. BMW 5.Idealne dla każdej businesswoman i nie tylko. Potężna, ale łatwe w obsłudze auto jest synonimem prestiżu i bezpieczeństwa.
  4. Ford Focus Kombi.Nadaje się do pracy, na wakacje, na zakupy. Samochód jest pojemny i łatwy w prowadzeniu. Nie jest to drogie rozwiązanie, a daje poczucie dobrej inwestycji. Dobry wybór do miasta! Podsumowując – dobry samochód za niewielkie pieniądze.
  5. Hyundai ix35. Staranny montaż, precyzyjne wykończenia, ujmujące szczegóły w dużej kabinie. Wszystko to sprawia, że miłośniczki dobrego smaku i dizajnu na najwyższym poziomie wybiorą te auto.
  6. Renault Laguna. Laguna od zawsze była nazywana damskim autem i ta ocenia nie może dziwić. Samochód prowadzi się bardzo przyjemnie i ma interesujące wykończenia. Francuski producent zadbał o drobne szczegóły. Co ważne, nie zrobił tego kosztem mechaniki i układu elektronicznego. Samochód jest naprawdę godny polecenia każdej kobiecie. Nie kosztuje wiele, więc może sobie pozwolić na niego każda z was.
  7. Na koniec absolutne marzenie każdej kobiety, czyli MINI Cooper. Szczyt dizajnu i elegancji. Nie spotkałem kobiety-kierowcy, która w ostateczności nie marzyłaby właśnie o MINI. No chyba, że żyje na odludziu…

image sources

  • auto dla kobiety: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *