fbpx
czwartek, 1 czerwca, 2023
  • Usługi remontowe: Łazienka Kuchnia Poddasze
Strona głównaFINANSEPłatności online to szereg korzyści! Dlaczego warto je uruchomić?

Płatności online to szereg korzyści! Dlaczego warto je uruchomić?

-

Płatności online, szczególnie w czasie pandemii, wciąż zyskują na popularności. Obecnie aż 8 procent transakcji odbywa się w internecie, a wszelkie prognozy świadczą o tym, że w najbliższych latach te proporcje będą rosnąć – co piąta rzecz będzie kupowana online. Otwórz się na nowe możliwości i rozwijaj swój biznes!

Z roku na rok zakupy internetowe stają się coraz popularniejsze i nie jest to wyłącznie rezultat trwającej pandemii. Czynników wpływających na rozprzestrzenianiu się handlu w sieci jest całkiem sporo.

Po pierwsze, dostęp do zakupów online posiadamy przez całą dobę. Nie jesteśmy uzależnieni od godzin otwarcia sklepu ani narażeni na weekendowe tłumy w galerii. Po drugie, robiąc zakupy w sieci mamy dużo większy wybór towarów oraz, bardzo często, dostęp do dużo atrakcyjniejszych cen niż w sklepach stacjonarnych. Dodatkowo oszczędzamy czas, a w okresie pandemii chronimy swoje zdrowie i zachowujemy większe bezpieczeństwo.

Na rozwój zakupów w internecie niewątpliwie wpływa wszechobecny dostęp do internetu. Pijąc ulubioną kawę i korzystając z telefonu możemy, za pomocą dwóch kliknięć, zrobić zakupy i szybko oraz bezproblemowo odebrać je dzięki popularnym paczkomatom czy firmom kurierskim.

Bez wątpienia rynek e-commerce będzie się sukcesywnie rozwijał. Badania ekonomistów wskazują, że w ciągu najbliższych kilku lat rynek zakupów online się podwoi, co będzie stanowiło… około 20 procent wszystkich transakcji detalicznych!

Wprowadź swój biznes do internetu dzięki wygodnym płatnościom online

Dla wielu przedsiębiorców możliwość handlu w sieci jest ogromną szansą na pozyskanie nowych klientów, dzięki czemu nie są uzależnieni tylko od lokalnych kupujących, ale mogą zaoferować swoje usługi i towary w szerszym zakresie.

Klienci również oczekują od sklepów internetowych wygodnych możliwości płacenia za zakupy. Czasy oczekiwania kilka dni na zaksięgowanie przelewu i opóźniającą się przez to wysyłkę powoli odchodzą do lamusa. Wraz ze wzrostem technologii stajemy się coraz bardziej wygodni i chcemy kupować w jak najprostszy sposób. Możliwość płacenia BLIK-iem, kartą czy szybkim przelewem są dla klientów istotnym atutem, a zadowolony kupujący może do nas wrócić bądź polecić nasze usługi swoim znajomym.

Nie daj się pandemii, wprowadź swoją firmę do sieci i rozwijaj swój biznes!

Uruchomienie płatności internetowych daje nam same korzyści. Dodatkowo jest bezpieczne i, co najważniejsze, można to zrobić zupełnie za darmo! Dzięki nim, nasi klienci będą mogli skorzystać z różnego rodzaju płatności – od przelewów jednorazowych, przez płatności abonamentowe aż do subskrypcji. Kupujący będą mogli zapłacić również coraz popularniejszymi Apple Pay, PayPal, Google Pay MasterPass czy BLIK-iem.

Ostatnio coraz powszechniejsze staje się też płacenie SafeLink-ami. Dla wielu osób to nowość, ale przedsiębiorcy prowadzący działalność usługową bardzo sobie je chwalą. Świetnie nadają się do małych zakładów kosmetycznych, warsztatów samochodowych czy gabinetów stomatologicznych. Czym są SafeLinki? To spersonalizowany link podobny do przelewu BLIK-iem. Oprócz możliwości płacenia daje on przedsiębiorcom dodatkowe możliwości. Dzięki SafeLink-om można prowadzić harmonogram wizyt swoich klientów, a dzięki systemowi nie umknie nam żadna nieopłacona transakcja. Oferta płatności online jest dostępna zarówno dla nowych, jaki i już istniejących firm. Po więcej informacji warto udać się na stronę https://www.eservice.pl/ecommerce .

Skorzystaj z możliwości jakie daje nam sieć. Wprowadź udogodnienia dla siebie i dla swoich klientów całkowicie za darmo!

- Advertisment -

Przeczytaj róznież

Dlaczego warto podróżować last minute?

W czasach, gdy zagraniczne podróże stały się pewnym standardem wypoczynku dla Polaków, biura podróży dają wiele możliwości, aby zwiedzać świat nie wydając na to...

Jak wykonać bruzdowanie pod rury i przewody?

Poprawne wykonanie bruzdowania jest niezbędne dla skutecznego działania instalacji. Warto dowiedzieć się więcej na ten temat. Dziś przedstawimy Wam zasady bruzdowania krok po kroku. Jak...

Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie – dlaczego warto go odwiedzić ?

Mazury, spora grupa osób uważa ten rejon Polski za najładniejszy. Pomimo coraz większej popularności turystycznej i niestety coraz większej ilości turystów, Mazury starają się...

Piercing — modny dodatek szaleństwa karnawałowego.

Karnawał to czas szaleństwa, doskonałej zabawy i ekstrawagancji. To również okres, w którym Polacy chętniej bawią się modą i biżuterią. Nic w tym dziwnego,...

Fluid idealnie dopasowany – znajdź swój odcień i ciesz się piękną cerą!

Niewłaściwe dobranie fluidu do cery skutkuje „efektem maski” - twarz jest albo zbyt ciemna, albo przeciwnie - wygląda nienaturalnie blado. Dlatego niemal każda linia...

Jakie kolczyki są najlepsze do piercingu nosa

Piercing nosa to jedna z metod na wyrażenie siebie, nadania swojej twarzy charakteru czy też zmiany wizerunku. Najpopularniejsze są kolczyki do nosa umieszczane w...