Nowy Seat Ibiza – auto z emocjami

Nowa Seat Ibiza to gratka nie tylko dla koneserów marki. Nowy Seat dostarcza emocji każdemu kierowcy, niezależnie czy jest 3-drzwiowy model SC, 5-drzwiowy hatchback czy Kombi ST.

Seat Ibiza dla poszukujących sportowego pazura

Ibiza SC jest propozycją dla osób szukających w samochodzie sportowego wyrazu i zwrotności. Wersja 5-drzwiowa łączy zwartą linię nadwozia z codzienną praktycznością i bagażnikiem o pojemności 292 litrów. Kombi ST zachwyci kierowców aktywnych, którzy podróżują zawsze w komplecie (bagażnik o pojemności 430 litrów).

Tak liczna rodzina Ibizy sprawia, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie. Design zewnętrzny nowej Ibizy wciąż jest ekscytujący i dynamiczny. Auto zachowało swoją sylwetkę, a obok kosmetycznych zmian, jak nowa osłona chłodnicy i ostre załamania na masce, otrzymało reflektory ze światłami do jazdy dziennej LED, które poprawiają widoczność w każdych warunkach.

Jako stylowe uzupełnienie, Ibizę można wyposażyć w nowe felgi o rozmiarze 16 i 17 cali oraz dobrać jej bardziej wyraziste kolory nadwozia. Nowa wersja popularnego Seata jeszcze bardziej niż poprzednik pozwala podkreślić Twoją osobowość – auto oferowane jest z różnymi pakietami, które wzbogacają wygląd oraz dodają jej energii.

Oczywiście najważniejsze jest wnętrze i nowa Ibiza otrzymała całkiem ciekawe wyposażenie, w tym szereg nowychsystemów multimedialnych, a także nową jakość wykończenia, którązaczerpnięto od większego modelu Leon.

Do ciekawych rozwiązań Seata warto dopisać również:

  • MIRRORLINK ułatwiający zintegrowanie systemu multimedialnego ze smartfonem i korzystanie z jego funkcji na ekranie samochodu – 3,5
  • CALOWY WYŚWIETLACZ pokazujący m.in. dane z nawigacji czy systemu Start-Stop
  • KIEROWNICĘ WIELOFUNKCYJNĄ z takimi możliwościami, jak regulacja głośności radia i wybieranie stacji, obsługa telefonu i funkcji aktywowanych za pomocą poleceń głosowych oraz wybór informacjiwyświetlanych na 3,5-calowym ekranie między zegarami
  • NOWE SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWA, jak np. system rozpoznawania zmęczenia czy Automatyczny Hamulec Pokolizyjny, który uruchamia hamulce w chwili zderzenia, co ogranicza skutki kolejnego wypadku
  • KAMERĘ COFANIA zintegrowaną z ekranem dotykowym, która ułatwia manewrowanie w ciasnych uliczkach i na parkingach
  • PANEL CLIMATRONIC, znajdujący się w dolnej części deski rozdzielczej, który daje kierowcy wybór – może pracować w trybie.

Nowy Seat Ibiza zadebiutował na polskim rynku w drugiej połowie 2015 roku, teraz jest wyznacznikiem trendów w klasie samochodów miejskich.

image sources

  • seat ibiza: pixabay.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *