fbpx

5 prezentów na urodziny dla niego

Znalezienie idealnego prezentu na urodziny nigdy nie jest łatwe, a nawet jest trudniejsze, gdy ma to być prezent dla chłopaka, męża, ojca czy brata. Mężczyźni inaczej podchodzą do prezentów niż kobiety, co nie oznacza, że trzeba im kupować same praktyczne rzeczy. Co kupić chłopakowi na urodziny, aby naprawdę się z prezentu ucieszył?

Oryginalny prezent dla mężczyzny

Warto zaznaczyć, że oryginalny pomysł może przez każdego być odbierany inaczej. Dla jednych oryginalne będzie kupienie bukietu kwiatów w prezencie dla mężczyzny, a dla innej osoby takim prezentem będzie wycieczka za granicę.

Pomysł na prezent dla chłopaka to też kupienie mu gwiazdki z nieba. Nie dosłownie, ale można kupić certyfikat gwiazdy, którą sami nazwiemy na przykład imieniem męża. Wbrew pozorom nie kosztuje to miliony, a jedyne kilkaset złotych. Można znaleźć różne pakiety oferujące dodatkowe usługi czy przedmioty jak dedykacja, kolorowe zdjęcie gwiazdy czy naszyjnik z kompasem. Każda osoba ucieszy się z literalnej gwiazdki z nieba.

Sportowe emocje

Większość mężczyzn lubi sport. Świetny pomysł na prezent dla niego, to zakup biletów na sportowe wydarzenie. Piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka, skoki narciarskie, żużel czy nawet gala MMA – na te wszystkie wydarzenia można kupić dwa bilety i wybrać się razem. Albo też wysłać męża z kolegami, aby w ich gronie świetnie się bawił kibicując ulubionym sportowcom.

Aktywne spędzenie czasu

Nie tylko wyjazd na weekend we dwoje, to prezent dla mężczyzny, gdzie można aktywnie spędzić czas. W wielu miastach są tory kartingowe, strzelnice, leśne i polne place, po których można jeździć quadami czy tory, po których śmigają superszybkie auta. Wykupienie pakietu atrakcji w takim miejscu też będzie świetnym prezentem urodzinowym.

Drobny upominek

Prezent urodzinowy po prostu powinien być prezentem od serca. Wkładając wysiłek w szukanie idealnego prezentu można pokazać, jak bardzo drugą połówkę czy kogoś w rodziny się ceni. Nawet drobne prezenty jak woda po goleniu, książka ulubionego autora czy gadżety do samochodu są na miejscu. W końcu specjalnie kupiliśmy prezent dla niego myśląc o tym, co może się mu przydać.

Coś praktycznego

Oczywiście prezent dla faceta może też być bardzo praktyczny. Jeśli ma jakiegoś hobby można kupić, coś z nim związanego. Gdy lubi majsterkować można sprawić mu nowy zestaw kluczy czy materiały do DIY. Większość mężczyzn posiada też samochód albo motocykl, a więc zestaw do ich czyszczenia o dbania o ładny wygląd też będzie bardzo przydatny. Nie zawsze prezent musi być wyszukany.

image sources

  • 5-prezentow-na-urodziny-dla-niego-260234: pexels.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Follow by Email
Facebook
Twitter