Kilka pomysłów na wakacyjną randkę!

Randka, czy jest na nią lepszy czas niż wakacje? Oczywiście, że nie! Upalne słońce pobudza nasze zmysły, ocean wolnego czasu zachęca do eksperymentów, na ulicach pełno jest dziewczyn w kusych sukienkach i chłopaków, którzy chętnie eksponują muskulaturę. Kiedy wino na plaży czy drinki w ogródku brzmią banalnie my polecamy kilka świetnych pomysłów na randkę!

Proste pomysły są łatwe w realizacji i często tanie. Polecamy szczególnie kino plenerowe. Wiele miast w całej Polsce organizuje letnie noce filmowe. Komedia romantyczna, koc i wy wtuleni w siebie? Może być lepiej? Nocą zawsze można wybrać się też na spacer – jest ciepło, przyjemnie, a wiele miejsc, które zalewają za dnia turyści i miejscowi, nabiera po zmierzchu nowego uroku. Czy wiecie jak piękne może być miasto gdy nikt po nim nie biega z krawatem na wierzchu. Wiele knajp jest otwartych całą dobę, więc zawsze możecie do zestawu zrobić tournée po licznych lokalach, w każdym pijąc inne wino czy jedząc inną, oryginalną przekąskę.

Gdy wolicie poranki to świetnym pomysłem są śniadania na trawie. Nie jest wtedy jeszcze tak upalnie, a może być bardzo miło. Spróbujcie umówić się w miejskim parku godzinę przed waszym wyjście do pracy – śniadanie na trawie jest nie tylko „malarskie” i „poetyckie”, ale przede wszystkim zdrowe! Do wyboru polecamy sezonowe owoce i warzywa, szczególnie niezwykle seksowne truskawki w bitej śmietanie, świeżo wyciskany sok czy aromatyczną kawą, którą przecież można zabrać do termosu.

Randka w wesołym miasteczku

Po pracy, ze wspomnieniem miłego poranka, może pójść na Wesołe Miasteczko. Pamiętacie to jeszcze? Wesołe miasteczko jest z pewnością powrotem do dzieciństwa, tego sprzed ery elektronicznych gadżetów. Można się tu przejechać karuzelą z gondolami, można sobie przypomnieć smak waty cukrowej oraz postrzelać na strzelnicy i może uda się ustrzelić jakiegoś misia. Po odwiedzeniu wesołego miasteczka warto się udać gdzieś potańczyć.

Bardzo często w miastach organizowane są letnie potańcówki, szczególnie te stylizowane i na świeżym powietrzu! Jesteście nad morzem czy w górach, tam klubów jest więcej niż sklepów nocnych. Taniec zbliża – ale to już chyba każdy wie. Jeśli muzykę wolicie do słuchania niż do tańczenia, na pewno możecie wybrać się na jeden z niezliczonych koncertów. Lato to czas wielu imprez muzycznych, festiwali i przeglądów, każdy znajdzie coś dla siebie: od wielkiego, międzynarodowego festiwalu Open’er do przeglądy muzyki klezmerskiej w Łańcucie.

Kiedy nie lubicie tłumów, zawsze może pojechać na camping i znów poczuć zapach z dzieciństwa. Może dziką naturę wybierzecie się rowerami? Będzie na pewno ciekawie i znów zdrowo. To świetna propozycja dla mężczyzn, którzy mogą dzięki temu wykazać się sprawnością fizyczną. Nad jeziorem czy nad morzem możecie puszczać latawce czy po prostu leżeć na kocach i rozmawiać.

Pomysłów na randkę jest tyle co randkujących, ważne by mieć chęć i odwagę coś takiego zaproponować. Nie ma znaczenia czy to pierwsza czy kolejna, może setna randka, każda jest ważna, bo czyni nas po prostu szczęśliwymi!

Źródło zdjęcia

  • wakacyjna randka: wakacyjna randka